Пишаємося нашими колегами! У стінах виконкому Криворізької міської ради відбулося урочисте відзначення працівників Центру професійного розвитку, інноваційних освітніх технологій та супроводу. За сумлінну працю та професіоналізм, проявлений у складні часи воєнного стану, консультанти нашого центру отримали Подяки від голови Ради оборони міста Кривого Рогу.
Вітаємо з почесними нагородами Лихацького А.В., Марків Т.В., Шумійчук К.М., Куліш Н.І.! Дякуємо за вашу відданість справі, натхнення та неоціненний внесок у розвиток освітньої спільноти Кривого Рогу. Так тримати!







